Epic Games Dağcılık...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Epic Games Dağcılık Oyunu Insurmountable'ı Ücretsiz Veriyor

2 Gönderi
2 Üye
2 Beğeni
83 Ziyaret
7877b5ddca6141210dc8f0abaaf7789c?s=110&d=monsterid&r=g
(@vito)
Gönderiler: 515
Binbaşı
Konu Sahibi
 

79 TL. değerindeki strateji, hayatta kalma, dağcılık oyunu Insurmountable ücretsiz dağıtılıyor. 14-21 Nisan 2022 tarihleri arasındaki free oyun kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak free sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda Insurmountable oyunu Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 4 Gb. boyutundaki Insurmountable'ı oynamak istediğiniz zaman indirip sınırsızca oynayabilirsiniz.

Çeşitli oyunlarla ilgili free/bedava oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilir, üyelik girişi yapıp ilgili kategorideki ''Yeni konulara abone ol'' seçeneğini işaretleyerek e-posta ile free oyun kampanyalarından haberdar olabilir, ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Strateji Oyunları ile ilgili detaylı bilgileri bağlantılarda bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Insurmountable Ucretsiz Kampanya

Özellikler:

Yalnız bir dağcı olarak çeşitli arazilerle yüzleş ve tırmanışın sayısız tehlikesi karşısında hayatta kal! Riskli bir çevrede pek çok zorlu karar seni bekliyor. Dağda tırman ve aşılamaz yüksekliklerin üstesinden gel!

Insurmountable, oyuncuların dev dağları aştığı, ölümlerin kalıcı olduğu bir macera roguelike oyunu. Yöntemsel olarak oluşturulan çevreler sayesinde hiçbir iki tırmanış birbirine benzemeyecek. Hayati değerlerinin kritik aralığa düşmemesine dikkat ederek tırmanıcının hayatta kalmasını sağla.

Dinamik hava durumu, gece - gündüz döngüsü ve nasıl sonlanacağını bilmediğin çok sayıda rastgele oluşturulmuş olay ile bu görevin daha da zorlu olacak. Kararların çok önemli... her biri. Çünkü her bir karar son kararın olabilir.

 • Her tırmanış bir diğerinden farklı,
 • Yöntemsel olarak oluşturulan dağlar,
 • Farklı hava koşulları ile dinamik bir dünya,
 • Her seferinde değişen sonuçlarla yüzlerce olay,
 • Yol bulma, istatistik ve ekipman yönetimi konularında stratejik oynanış,
 • Farklı becerilere sahip 3 karakter.

KARAKTERLER VE BECERİLER

Farklı becerilere ve arka plan hikâyelerine sahip üç karakterden birini seç ve ilk dağı tırmanmaya başla. Önceki maceracılardan kalan ekipmanları bulmak için sandıkları, mağaraları ve antik harabeleri ara. Bunlara ihtiyacın olacak çünkü ilk dağ bile senden çok şey bekleyecek.

Ancak endişelenme. Zaman geçtikçe giderek güçleneceksin. Tırmanıcının hangi güçlere sahip olması gerektiğini belirlemek için sofistike bir beceri sisteminden faydalan.

ZOR KARARLAR AL

Üç gizemli hikâyenin her birinde tehlikeli hayvanlarla karşılaşacak, ölümcül uçurumları aşacak ve hem iyi hem de kötü karakterlerle tanışacaksın ancak bunların hepsi insan olmayacak. Bu noktada da kararlarının her biri takip eden olayların şeklini belirleyecek.

DAĞLARI FETHET

Üç dağın fethedilmesi gerekiyor. Her biri bir öncekinden daha yüksek ve ölümcül. Insurmountable'da bilinmeyen tehlikelerle başa çıkacak, tahmin edilemez olaylara karşı anlık tepkiler verecek ve en nihayetinde, tıpkı hayatta olduğu gibi, kararlarının sonuçlarını her zaman bilemediğini fark edeceksin.

Ancak her şeye rağmen bunlarla başa çıkmak zorunda kalacak ve en sonunda olayların senin düşündüğünden daha farklı sonuçlar doğuracağını göreceksin.

Yeni ve değişen tehlikelerin zorluklarıyla yüzleş, kar fırtınaları ve doğanın gücüyle yüzleş, gözün her zaman zirvede olsun ve aşılamaz olanı aş.

Insurmountable Sistem Gereksinimleri:

Insurmountable minimum sistem gereksinimleri şöyle;

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 64-Bit işletim sistemi,
 • İşlemci: Intel Core i5-4460 ya da AMD FX-6300 veya üzeri işlemci,
 • Bellek: 8 Gb. ram miktarı,
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 260x ya da NVidia GeForce GTX 670 veya üzeri en az 2 Gb. bellekli bir ekran kartı,
 • Kaç Gb.: 4 Gb. kullanılabilir boş disk alanı,
 • DirectX: DX 11

Desteklenen Diller:

 • Seslendirme: İngilizce,
 • Metin: İngilizce, Portuguese, Spanish (Spain), French, German

 
Gönderildi : 7 Nisan 2022 21:53
Veteran Soldier tarafından oylandı
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
 

Insurmountable, dağcılık oyunu sevenler için güzel bir fırsat, kaçırmamak lazım.

 
Gönderildi : 8 Nisan 2022 00:51
Vito Scaletta tarafından oylandı
Oyun.News
Logo