Bildirimler
Tümünü temizle

Haftanın Gizemli Oyunu Belli Oldu - BioShock: The Collection

4 Yazılar
2 Üyeler
3 Beğeniler
52 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

Yalan mı dolan mı bilmiyorum, Twitter'da bugün Bioshock oyun vereceğini yazıyor herkes. Eğer trollse konuyu silebilirsiniz.

Epic Games Gizemli Oyun Kampanyasi Bioshock 1

Epic Games Gizemli Oyun Kampanyasi Bioshock 2

 
Gönderildi : 26 Mayıs 2022 13:47
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Aynen, dediğiniz gibi, Bioshock'un haftanın gizemli oyunu olacağı şeklinde Twitter'da söylentiler mevcut. Bu akşam netlik kazanır.

 
Gönderildi : 26 Mayıs 2022 17:20
Vito Scaletta tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

Bu haftanın gizemli oyunu belli oldu. 26.05.2022-02.06.2022 tarihleri arasındaki kampanyada isteyen herkese 99 TL. değerindeki BioShock: The Collection ücretsiz olarak dağıtılıyor.

BioShock: The Collection paket içeriğinde;

  • BioShock Remastered,
  • BioShock 2 Remastered ve
  • BioShock Infinite: The Complete Edition

oyunlarının yanısıra tüm tek oyunculu eklentiler de mevcut.

BioShock: The Collection free oyun kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak free sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda BioShock: The Collection, Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 80 Gb. boyutundaki BioShock: The Collection'ı oynamak istediğiniz zaman indirip sınırsızca oynayabilirsiniz.

BioShock: The Collection Sistem Gereksinimleri ve BioShock Serileri ile ilgili detaylı bilgileri bağlantılarda bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Çeşitli oyunlarla ilgili free/bedava oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilir, üyelik girişi yapıp ilgili kategorideki ''Yeni konulara abone ol'' seçeneğini işaretleyerek e-posta ile free oyun kampanyalarından haberdar olabilir, ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Özellikler:

Ödüllü BioShock serisini deneyimle. BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition ile Rapture ve Columbia şehirlerine yolculuk et, üstelik tüm tek oyunculu eklentiler de dahil.

BioShock Remastered: Bir zamanlar toplumun en büyük zihinleri için bir sığınak olan ancak bir adamın kibri yüzünden distopik bir kâbusa dönüşen denizaltı şehri Rapture'u keşfet.

Epic Games Bioshock Remastered Kampanya

BioShock 2 Remastered: Rapture'u, kayıp Little Sister'ını bulmak için ölümle yaşam arasında bir göreve çıkan korkutucu bir Big Daddy prototipi olan Subject Delta'nın gözlerinden gör.

Epic Games Bioshock 2 Remastered Kampanya

BioShock Infinite: The Complete Edition: Belalı insanlara borçlanan özel dedektif Booker DeWitt, başarması imkânsız bir görevi üstlenmek zorunda kalır; bulutların üzerinde uçan bir şehre seyahat etmek ve Elizabeth adında bir kadını kurtarmak.

Epic Games Bioshock Infinite The Complete Edition Kampanya

 
Gönderildi : 26 Mayıs 2022 18:02
Veteran Soldier tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Epic Games kütüphaneme BioShock: The Collection'ı ekledim, teşekkürler haber için.

 
Gönderildi : 26 Mayıs 2022 19:02
Vito Scaletta tarafından oylandı