Bildirimler
Tümünü temizle

Herkese Free Cook, Serve, Delicious! 3?! Kampanyası

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Beğeniler
32 Ziyaretler
Vito Scaletta
(@vito)
Gönderiler: 395
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

32 TL. değerindeki 2020 çıkış tarihli restoran simülasyon oyunu Cook, Serve, Delicious! 3?! isteyen herkese ücretsiz oldu.

11-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacak olan free Cook, Serve, Delicious! 3?! oyun dağıtım kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda Vertigo Gaming yapımı Cook, Serve, Delicious! 3?! oyunu Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 1.2 Gb. boyutundaki Cook, Serve, Delicious! 3?! oyununu oynamak istediğiniz zaman indirip sınırsızca oynayabilirsiniz.

Çeşitli oyunlarla ilgili free/bedava oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilir, üyelik girişi yapıp ilgili kategorideki ''Yeni konulara abone ol'' seçeneğini işaretleyerek e-posta ile free oyun kampanyalarından haberdar olabilir, ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

İyi oyunlar.

Cook Serve Delicious Free Kampanya

Oyun Hakkında:

Milyonlar satan serinin bu devasa devam oyununda, savaşın yıkıcı etkilerini yaşayan Amerika çapında yüzlerce farklı yemeği dağıtırken, yemekleri pişir, servis et ve yemek kamyonu yönet!

Savaştan zarar görmüş ve radikal bir şekilde değişim yaşamış 2042 Amerika'sında geçen, hızlı tempolu aksiyon sunmak için tamamen yeniden tasarlanmış olan bu yeni oyun yapısında, yüzlerce seviyede, yüzlerce yemek pişireceğin (seriye eklenmiş yepyeni pek çok yemek de dâhil) yepyeni bir hikâye odaklı mücadeleyi baştan sona oyna ya da istediğin zaman açılıp kapanabilen yepyeni Chill Mode (Rahatlama Modu) ile gevşemeye hazır ol!

"Cook, Serve, Delicious! 3?! stresli, ancak bazen de rahatlatıcı olan bir yemek pişirme oyunu. Mükemmel olmaya o kadar yakın ki bir sonraki oyunun beraberinde neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum." - PC Invasion

Özellikler:

Cook, Serve, Delicious! 3?! oyununun önemli özellikleri şunlar;

  • Mücadele modunu tek oyunculu olarak veya bir arkadaşınla beraber oyna (oyun esnasında değiştirme özelliği ile).
  • Oynanışı etkileyen düzinelerce modül ile yemek kamyonunu geliştir!
  • İki yüzden fazla yemek ile yemek kataloğunu genişlet!
  • Düzinelerce süs eşyası ile yemek kamyonunu süsle!
  • Hareket ayarları, yanıp sönme/flaş ayarları, ses ve renk körlüğü özellikleri ve çok daha fazlasını içeren tonlarca erişilebilirlik özelliği.
  • 380 seviyeye yayılan yüz saatten fazla oynama süresi!
  • Jonathan Geer (Owlboy) tarafından hazırlanan ödüllü bir oyun müziği (IndieCade Audio of the Year, 2020)

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce.
  • Metin: İngilizce.
  • Cook, Serve, Delicious! 3?! oyununun resmi olarak Türkçe dil desteği yoktur.

 
Gönderildi : 4 Ağustos 2022 18:28
Veteran Soldier tarafından oylandı