PUBG: Battlegrounds...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

PUBG: Battlegrounds Artık Ücretsiz

4 Yazılar
2 Üyeler
4 Beğeniler
134 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

Çıkış yaptığı 2017 yılında ücretli olarak piyasaya sürülen PlayerUnkown’s Battleground (PUBG) ücretsiz oldu. Çıktığı günden bu yana Battle Royal oyun türünün lokomotifi olan ve birçok rekor kıran PUBG, güçlü rakiplerine rağmen piyasanın hakimi olmayı başarmıştı.

Ancak zaman içerisinde başta Fortnite olmak üzere artan rekabet ortamında düşüş trendine giren PUBG: Battlegrounds her ne kadar PUBG Mobile'de başarılı olsa da PC versiyonunda oyuncu sayısı azalmaya başlamıştı.

Bunun üzerine PUBG yapımcısı Krafton ve PUBG Studios, oyunun 12 Ocak 2022'den itibaren ücretsiz olarak oynanabilir (F2P) bir modelle erişime açılabileceğini duyurdular.

Aşağıda erişim bilgisini görebileceğiniz Steam üzerinden PC, PlayStation 4 ve XBox One oyun platformlarının tamamında ücretsiz olarak sunulan PUBG oyununu artık bedava olarak oynayabileceksiniz.

Daha önceden PlayerUnkown’s Battleground (PUBG)'ı ücretli olarak satın alanlar ise BATTLEGROUNDS Plus yükseltmesi ile çeşitli oyun içi ödül paketine erişim hakkı vb. aşağıda belirttiğimiz avantajlardan yararlanacaklar.

Eğer PUBG'nin ücretsiz sürümüne yeni başlayacaksanız BATTLEGROUNDS Plus yükseltmesi 12.99 dolarlık bir ücrete tabi olacak. Battlegrounds Plus yükseltme sonrasında ise özel maç oluşturabilmenin yanı sıra, dereceli modlara erişim ve daha birçok avantaja sahip olacaksınız.

Pubg Battlegrounds Bedava Oldu

BATTLEGROUNDS Plus İçerikleri:

12 Ocak 2022'den itibaren bedava PUBG edinenlerin BATTLEGROUNDS Plus satın almaları halinde sahip olacakları içerikler ise şöyle;

  • Bonus 1.300 G-COIN,
  • Survival Masters XP + % 100 artış,
  • Kariyer - Madalya sekmesi,
  • Dereceli Mod,
  • Özel Eşleştirme özelliği,
  • Şapka, kamuflaj maskesi ve kamuflaj eldivenleri içeren Kaptan Kamuflaj seti dahil oyun içi öğeler.

Daha önceden oyuna sahip olup otomatik hesap yükseltenler ise yukarıda belirttiğimiz içeriklerin yanısıra PUBG - SPECIAL COMMEMORATIVE PACK denilen ve BATTLEGROUNDS Plus'a otomatik bir hesap yükseltmesi, Battle-Hardened kostüm görünümü seti, Shackle ve Shanks Legacy Tavası ve Battle Hardened Legacy isim plakası sunan bir pakete de sahip olacaklar.

PUBG: Battlegrounds (PUBG) oyununu bedava oynamak ve detaylı bilgi edinmek için bağlantıyı ziyaret ediniz.

İncelemek isterseniz PUBG: Battlegrounds Sistem Gereksinimleri yazımızı bağlantıda bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

 
Gönderildi : 12 Ocak 2022 02:45
modernwarfareciGamer ve Vito Scaletta tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 494
Yüzbaşı
 

Trial demo mu üstat?

 
Gönderildi : 12 Ocak 2022 23:49
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

Hayır, bundan sonra PUBG ana oyunu ücretsiz olarak oynanacak. Diğer oyunlardaki gibi bazı ek özellikleri kazanmak için küçük/mikro ödemeler olacak sanırım.

Gönderen: @vito

Trial demo mu üstat?

 
Gönderildi : 13 Ocak 2022 12:46
Vito Scaletta tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 494
Yüzbaşı
 
Gönderen: @administrator

Hayır, bundan sonra PUBG ana oyunu ücretsiz olarak oynanacak. Diğer oyunlardaki gibi bazı ek özellikleri kazanmak için küçük/mikro ödemeler olacak sanırım.

Teşekkür üstat kütüphaneye ekledim

 
Gönderildi : 17 Ocak 2022 20:00
Veteran Soldier tarafından oylandı