GTA Online Heists R...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

GTA Online Heists Rehberi: The Pacific Standard Görevi Nasıl Yapılır?

1 Gönderi
1 Üye
1 Beğeni
100 Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Şimdiye kadarki en büyük GTA Online soygununa hoş geldiniz. GTA Online Heists görevlerinden The Pacific Standard rehberini yazımızın devamında bulabilirsiniz. GTA ile ilgili diğer rehberlerimize ise bağlantıdan erişebilirsiniz, iyi oyunlar.

GTA Online Heist görevleri, bu oyundaki en önemli görevlerdendir. Çünkü GTA Online’da ilerlemenin yolu oyun içi paradan, oyun içi parayı kazanmanın en iyi yolu ise kesinlikle Heist görevlerinden geçer.

Rockstar Games, oyuna birden fazla Heist görevi ekledi. Her biri diğerinden değerli bu görevler için çeşitli taktik ve ipuçlarımız var! Görev bitiminde alacağınız ödül ile ne denli büyük bir işe kalkıştığınızı anlayacaksınız! Sözü daha fazla uzatmadan başlayalım.

Mission I:

Pacific Standard Bankası’na ait bir aracı çalmanız gerekiyor. Burada Gezginler ve Sürücüler olmak üzere ikiye ayrılmalısınız. Her arabada bir gezgine ve sürücüye ihtiyaç duyuluyor.

Her şeyden önce doğru aracı bulun. Ardından sürüşe başladığınızda, gezginler telefonlarını açık “Trackify” isimli bir uygulamayı yüklemeli. Sürücüyü telefondaki kırmızı noktalara doğru yönlendirmeniz lazım.

Bir Van’ı gördüğünüzde, uygulamadan çıkın ve telefonun fotoğraf makinesini çalıştırın ve plakanın resmini çekin. Lester, tüm kamyonetlerden çekim yaptıktan sonra lisans numaralarını kontrol eder ve hangisini çalmak gerektiğini size söyler. Çalın ve fabrikaya geri götürün.

Gta Online The Pacific Standard Rehberi

Mission II:

Artık bir adet transponder’ınız var. Sinyalinin yeniden ayarlanması için sinyal uzmanı Avi Schwartzman’a götürmeniz gerekiyor. Kendisi North Chumash’teki bir adada saklanan kaçak. Sarı işaretçiyi takip edin ve jet ski’yi alın.

Ardından denizde suyu geçip adaya gidin. Adada polislerin olduğunu ve sizi karşılaması için bir helikopterin gelebileceğini unutmayın. Hazırlıklı olun!

Helikopteri hallettikten sonra adadaki tüm polisleri öldürün. Oldukça fazla olacaklar. Ardından bir araç bulun ve Avi’yi Paige’e götürün. Hepsi bu!

Mission III:

GTA Online The Pacific Standard görevinin bu aşamasında Vinewood’ta yer alan bir düşmandan “hack” ekipmanı çalmanız gerekiyor. Beyaz minibüse gidin ve içeri girin. Vinewood Bulvarı’na doğru yola çıkın.

Vardığınızda tüm düşmanları öldürün ve ekibinizde “Transporter” olarak seçilen üyenin ekipmanı çalmasını bekleyin. Ekipmanı çalıp beyaz minibüse binince, doğruca güvenli bir noktaya gitmeli. Siz de kalan düşmanları oyalamalı ve onları etkisiz hale getirmelisiniz.

Mission IV:

Amaç, Blaine ilçesinde bir Merryweather konvoyunu kaçırmak ve banka kapılarını havaya uçurmak için gerekli patlayıcıları almak. Ayrı bir arabada köprüde yapacağınız pusu noktasına gidin.

Yolu engellemek adına birden fazla araçla oraya gitmek iyi olacaktır. Konvoy gelince konvoyu durdurun ve herkesi öldürün. Askeri kamyonu çalın ve kamyonu patlatmadan oradan uzaklaşın.

Bir helikopter peşinize takılacak. Kamyonu patlatmamaya çalışarak onu etkisiz hale getirin. Ardından Merryweather takviye kuvvetleri peşinize düşecek. Onları da haklayın ve sarı noktaya ilerleyin. Hepsi bu!

Mission V:

GTA Online The Pacific Standard görevinin finalinden önceki son aşamada, bazı spor motosikletleri çalmanız ve bankanın yanına bırakmanız gerekiyor. Lost kulüp binasına gidip herkesi öldürün ve motosikletleri çalın.

Motosikletleri patlatmamak adına patlayıcı kullanmaktan kaçının. Motosikletleri bankanın yanına bırakmanız gerekiyor ama bu biraz zor olacak. Çünkü Lost, size karşı bir barikat kuracak.

Bu işten kurtulmanın oldukça kolay bir yolu var: sarı nokta size sağa dönmenizi söylediğinde onu dinlemeyin ve düz ilerleyin. Daha ileri bir yoldan sağa dönün. Tüm barikatlardan kurtulmuş olacaksınız!

Mission VI:

Ve işte geldik GTA Online The Pacific Standard soygununun final aşamasına! Artık tüm yazıyı iyi okuyun ve iyice anladığınızdan emin olun.

Çünkü The Pacific Standard, GTA Online’ın en zor soygun görevi! Kişi başı 1.25 milyon dolarlık ganimet için üç takıma ayrılmak zorundasınız: Hacker, Yıkım ve Kalabalık Kontrol.

Bankaya gidin ve kapıya ilerleyin. İçeri girdiğinizde araya bir cutscene girecek. Hemen ardından talimat verildiğinde, Kalabalık Kontrol takımı muhafızları öldürmeli ve personele göz dağı vermeli.

Silahlarınızı insanlara doğrultun ve yakınlarına ateş edin. Onları öldürmeden korkutmanın en basit yolu bu. Ekranın sağ tarafındaki sarı çubuğu izleyin. Birisinin alarmı çalmaması için sık sık o çubuğu ve personeli kontrol etmelisiniz.

Kalabalık Kontrol takımı herkesi sessiz tutarken, Hacker ve Yıkım takımı kasaya ilerleyecek. Yıkım takımı lobinin arka tarafındaki kapıya patlayıcıları getirmeli ve kasanın ilk kapısını açmalısınız.

Ardından aynı şekilde ikinci kapı da açılmalı. Bu sırada Kalabalık Kontrol takımından birkaç kişi arka ofise gitmeli ve ortaya çıkan güvenlik görevlilerini öldürmeli.

Hacker takımı kasanın dışındaki terminale giderek kapıyı açacak. Ardından Yıkım takımı karşısına çıkan yeni bir titanyum kapıyı da patlatacak.

Hacker ve Yıkım takımı kasaya girip paraları çalmaya başladığı anda alarm da tetiklenecek. Buraya kadar her şey kolaydı. Şimdi ise parti başlıyor!

Bütün parayı çalarken, ekip üyeleri yeniden bir araya gelip kasanın çevresini korumalı. Dünyanın tüm polis gücü ise diğer tarafta sizi bekliyor olacak! Hazır olun ve talimat verildiği anda kapıyı açıp sahip olduğunuz her şeyle polisleri vurun.

Ara sıra siper almayı da unutmayarak çatışma hattı boyunca ilerleyin ve polisleri temizleyin. Minigun ile herkesi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Araçlar ve helikopterler için ise bol bol RPG kullanın. Dikkat edin! Binayı kısa süre içerisinde terk etmezseniz, başarısız olursunuz!

Yeterli polisi öldürdükten sonra, sokağın karşısına geçin ve motosikletlere binmek için bir süre sokak yolunda savaşmaya başlayın. Patlayan arabalara ve karşı taraftan gelen roketlere ise ölmemek adına dikkat edin!

Ekranda gösterilen talimatlara uyun ve kaçmak için kanyonun yolunu tutun. Bir sürü barikatı ve polis konvoyunu yol boyunca etkisiz hale getirin. Çok hızlı bir araba seçmek daha iyi olacaktır. Bir uçurumdan paraşütle atlamanız gerektiği noktaya gelene kadar devam edin.

Ulaşmaya çalıştığınız tekne en alttadır. Uçurumdan paraşütle atlayın ve sağdan sağdan nehir boyunca salının. Tekneye gidin ve oradan uzaklaşın.

Hepsi bu! Tebrikler, GTA Online’ın bütün soyguncu görevlerini tamamladınız!

 
Gönderildi : 21 Şubat 2022 11:30
Vito Scaletta tarafından oylandı
Konu Etiketleri
Oyun.News
Logo