GTA Online Heists R...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

GTA Online Heists Rehberi: The Humane Labs Raid Görevi Nasıl Yapılır?

1 Gönderi
1 Üye
0 Beğeni
120 Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

GTA Online’ın soygun görevlerinden biri olan The Humane Labs Raid rehberini yazımızın devamında bulabilirsiniz. GTA ile alakalı diğer rehberlerimize ise bağlantıdan erişebilirsiniz, iyi oyunlar.

The Humane Labs Raid, GTA Online’da soygun görevlerinden en zor ve uzun olanlardan biri. Toplam 6 (Beş setup, bir final bölümü) farklı aşamaya sahip olan The Humane Labs Raid görevi, sizleri Hydra VTOL jeti ve Valkyrie helikopteriyle tanıştırıyor.

Bu görevi yapmak için 4 kişi gerekli ve sırasıyla The Fleeca Job ve The Prison Break soygun görevlerini de yapmış olmanız gerekiyor.

Mission I:

GTA Online The Humane Labs Raid'in ilk aşaması için 4 oyuncuya ihtiyacınız var. Oyuncuların biri yakın koruma, diğeri alıcı, öbürü Kuzey’e bakacak olan, öteki ise Güney’e bakacak olan olmalı.

Her ekip üyesine nereye gidileceği ve ne yapılacağı oyunda anlatılacaktır. Oldukça hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Gözlemciler çevre binalara tırmanırken, koruma ve alıcı belirtilen noktaya gidecek.

Herkes yerinde olduğunda, satıcı alıcı ile buluşacak ve siz de anahtar kartları satın alacaksınız. Mallar el değiştirdiği anda FIB ensenize çökecek.

Herkesi öldürüp kaçmanız gerekiyor. Düşmanlar hem Kuzey, hem de Güney yönlerinden gelecekler. Bu nedenle gözlemcilerin işlerini iyi yapması gerekiyor.

Gta Online The Humane Labs Raid Rehberi

Mission II:

Anahtar kartlarınızı alarak Davis Quartz Taş Ocağı’na gitmeniz ve iki adet SUV aracını çalmanız gerekiyor. Taş ocağına gidin ve kapıdaki muhafızları indirin. Ardından içeri dalın ve herkesi öldürün.

SUV’lardan biri silahlı, diğeri ise silahsız olacak. İkisini de alın. Ardından peşinize düşen helikopterleri hallettikten sonra peşinize takılan silahlı araçları da haklayın. Söylenen yere ulaştığınızda kalan Merryweather güvenliklerini de haklayın ve aşamayı tamamlayın.

Mission III:

GTA Online The Humane Labs Raid'in bu aşamasında bir uçak gemisinden Hydra VTOL jeti çalacaksınız. Aldığınız talimat üzerine bota gidin. Ardından sarı noktayı izleyin.

Bir uçak gemisiyle karşılaşacaksınız. Giriş noktası geminin arka tarafında. Oraya geçin ve suya atlayarak gemiden içeri tırmanın. Daha sonra merdivenden güverteye çıkmanız gerekiyor.

Hydra VTOL jeti gördüğünüz anda etraf panayıra dönecek. Bütün düşmanları öldürün ve jeti çalın. Jeti çaldığınız sırada jeti düşürmek için düşman jetleri de oraya gelecek. Jetleri de halledin ve Hydra VTOL jetini belirtilen noktaya götürün. Hepsi bu!

Mission IV:

GTA Online The Humane Labs Raid'in bu aşamasında rıhtıma gitmeniz ve Valkyrie’i çalmanız gerekiyor. Bu kolay bir görev ancak alay etmeyin. Görev boyunca düşmanların hepsini temizlemeniz gerekiyor.

Bahsi geçen Valkyrie, haritanın tam güney noktasında. Bölgeye gidince onu çalmak için aceleye etmeyin. Onu bekleyen bir dolu ordu mensubu olacak. Konsantre olun ve etrafı temizleyin.

Valkyrie’ye gittiğinizde peşinize bir Buzzard saldırı helikopteri takılacak. RPG ile onu haklayın ve deniz altına ilerleyin. Sol taraftaki kuleye keskin nişancı için çıkın ve orayı da temizleyin. Valkyrie’ye binin ve havalanın

Havalandığınızda başka Buzzard helikopterleri de peşinize takılacak. Valkyrie’i kullanmak biraz zor olduğu için helikopterleri kolay haklayamayabilirsiniz. Onları da haklayın ve bahsedilen noktaya gidin.

Mission V:

The Humane Labs Raid'in bu aşamasında ise gizlilik ön planda. Ama, EMP’yi laboratuara yerleştirmek ve sağlam bir patlama yapmak. Talimatları dikkatlice okuyun. Aşağıda göreve başlamadan önce yapmanız gerekenleri listeledik;

  • Susturuculu keskin nişancı tüfeği kullanmanız gerekiyor. Eğer susturucusuz bir silah ile ateş ederseniz, bilim adamları olaya uyanacak ve görev otomatik olarak başarısız olacak.
  • Yukarıdaki cümleye ek olarak, bilim adamları veya gardiyanlar sizi fark ederse görev yine başarısız olacak.
  • Görevi tamamlamanız için sadece 10 dakikanız var!
  • Susturuculu silahları ve gizlilik modunu kullanmayı unutmayın. Özellikle gizlilik modunu sık sık aktifleştirin!

Insurgent SUV’yi alın ve Humane Labs’a gidin. İçeri girdiğiniz anda 10 dakikalık süreniz başlar. Arabayı belirtilen noktaya park edin ve dışarı çıkın. Kapıdaki bekçiyi öldürün ve içeri doğru ilerleyin.

Kapıyı geçtikten sonra sağa dönün ve merdivenlerden yukarı çıkın. Avluya vardığınızda, en yakınızdaki düşmanı keskin nişancı tüfeği ile vurun. Ardından takımı ikiye bölün. İlk takım kendisine Go Team, ikinci takım da Scientist Team diyecek.

Go Team, duvara boyanmış 8 sayısının yanından geçerek ilerlemeli. Ardından karşınıza çıkan muhafızı öldürün. Ardından iki muhafızı daha öldürün.

Go Team ilk hedefleri indirirken, Scientist Team ise duvarda boyalı 5 sayısının yanından geçerek merdivenin alt kısmında duran iki bilim adamını öldürmeli. Ardından Go Team, gösterilen 2 bilim adamı ve bir muhafızı tek seferde haklamalı. Yoksa fark edilecekler.

Scientist Team merdivenlerden ilerlerken, karşılarına bir bilim adamı grubu çıkacak. Onları hızlı bir şekilde haklayın. O sırada Go Team pasajın sağ tarafındaki iki bilim adamını daha haklayacak.

Bu aşamadan sonra çok dikkatli olun. Acele etmeyin ve gizli hareket edin. Son kalanları da hakladıktan sonra artık rahatlayacaksınız.

Eve girdiğinizde karşınıza kilitleri hızlıca açmak için bir mini-oyun çıkacak. Oyun oldukça kolay. Tamamlayın ve kilitleri açın. Ardından SUV’yi garaja koyun ve yanındaki kamyona girin. Hedefi dışarı çıkarın ve gelen Merryweather güçlerini haklayın. Hepsi bu, başardınız!

Final:

The Humane Labs’e gidip dosyaları çalma vakti geldi. Ekip üyeleri ile birlikte dairenizde plan ve programınızı yaptıktan sonra, mümkünse ağır zırhlı bir kıyafet seçin. Dikkatli olun, çünkü ağır zırhlar ile koşmak pek mümkün değil.

GTA Online The Humane Labs Raid final görevinde yine ikiye bölüneceksiniz: Ground Crew takımı ve Chopper Crew takımı. Chopper Crew Valkyrie ile dışarıdan uçarken, Ground Crew ise daha çok yerden kaçmanın bir yolunu bulmalı.

Başlamadan önce Valkyrie’ye gidin. Alamo Denizi’nin yaklaşık 5 kilometre uzağında bulunuyor. Helikopteri aldıktan sonra sarı ile işaretlenmiş bölgeye gidin. Ground Crew, bölgeye varınca helikopterden çıkıp paraşütle zemine inmeli.

Ardından laboratuvara giden kapıları havaya uçurun. Yapışkan bombalar bu noktada iyi bir seçim olacak. İçeri girdiğinizde tüfeklerinizi kuşanın ve düşmanları temizleyin.

Çift kilitli bir kapıyı bulana kadar çarpışmaya devam edeceksiniz. Ground Crew üyeleri kendilerini bir kilidin yanında konumlandırmalı ve içeriye girmek için düğmeye aynı anda basmaları gerekiyor.

Odaya gidin ve verileri toplayın. Sonra koşun ve yolunuzdaki her şeyi öldürün. Denize giriş yapın ve suya dalın. Tünellerden yüzüp yüzeye çıkın. Sahile gidin ve işaretlenen bölgeye koşun.

Valkyrie’nin nereye ineceğini gösterin ve ezilmemeye çalışarak onu bekleyin. Bu sırada Chopper Crew, Valkyrie ile hava sahasını temizlemeli ve Ground Crew’e ulaşmalı.

Gökyüzü temizlendikten sonra buluşma noktasına gidin ve birleşin. Ardından ödemeyi almak için görevi tamamlayın!

 
Gönderildi : 17 Şubat 2022 19:04
Konu Etiketleri
Oyun.News
Logo