Cs:Go'ya Kötü Haber...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Cs:Go'ya Kötü Haber: Prime Ücretli Oldu

 
Vito Scaletta
(@vito)
Teğmen Üye

Kısaca; Cs:Go'da 21 level olanlara prime veriliyordu, ücretli oldu. Detaylarla ilgili çeviri metnini aşağıda bulabilirsiniz.

Kaynak:

CS:GO iki yıldan fazla bir süre önce ücretsiz olarak oynandı ve hala güçlü. Sürekli olarak CS:GO'ya giren yeni oyuncular görüyoruz ve dünyadaki herkesin oyunu ücretsiz olarak alıp oynayabilmesi her zamankinden daha önemli.

Ücretsiz olarak sunduğumuz tüm oyunun yanı sıra, yeni oyuncular düşmelere, Rütbelere, Beceri Gruplarına ve Prime eşleştirmeye giden ücretsiz bir yola erişebildi. Ne yazık ki, zamanla bu faydalar, kötü oyuncuların hem yeni hem de mevcut oyuncuların deneyimlerine zarar vermesi için bir teşvik haline geldi. Bu yüzden bugün yeni oyuncular için teklifi gözden geçiriyoruz.

Yeni oyuncular hala her oyun modunu oynayabilir, topluluk sunucularında oynayabilir ve atölye haritalarını oynayabilir. Ancak artık XP, Rütbe, düşme veya Beceri Grupları almayacaklar; bu özellikler artık yalnızca Seçkin Durum oyuncuları tarafından kullanılabilir.

Yeni oyuncular, Steam mağazasından Prime Status Upgrade'i satın alarak Prime'a yükseltme yapmaya devam edebilir, ancak artık Prime'a giden ücretsiz bir yol yoktur. Yükseltmeyi önümüzdeki iki hafta içinde satın alırsanız, mevcut Beceri Grubunuz ve XP ilerlemeniz devam edecek.

Yeni oyuncular Rekabetçi, Kanat Adam ve Tehlikeli Bölge oynadığında, maçlarında beceriye dayalı eşleştirmeyi kullanmaya devam edecek, ancak oyuncular bir Beceri Grubu kazanmayacak.

Prime oyuncular, Beceri Gruplarının etkilenmeyeceği ve lobi Beceri Grubu kısıtlamalarının olmadığı Derecesiz maçları da oynayabilir.

Cs Go Prime Ucretli Oldu

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 8 Haziran 2021 19:33