Call of Duty Vangua...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Vanguard Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Oynanabilecek

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
93 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty resmi sayfasından yapılan duyuruya göre Call of Duty Vanguard ücretsiz olarak oynanabilecek. Free Call of Duty Vanguard erişiminin sadece multiplayer modunu içerdiğini, singleplayer oynanışın dahil olmadığını belirtmek isteriz.

18-24 Mayıs 2022 tarihleri arasında bir hafta süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek Call of Duty Vanguard'da 20'den fazla harita ve 10'dan fazla modun yanı sıra yeni Mayhem multiplayer haritası ile Arms Race, Ship Haus ve daha fazlasına erişim imkanınız da olacak.

Ücretsiz Call of Duty Vanguard multiplayer deneyimini kısa süreliğine de yaşamak isterseniz 40 Gb. boş disk alanına sahip olmanız gerekiyor. Minimum, önerilen, rekabetçi ve ultra gereksinimleri ile daha birçok detayı ise Call of Duty Vanguard Sistem Gereksinimleri başlıklı yazımızda bulabilirsiniz

Call of Duty Vanguard'ı ücretsiz oynamak için BattleNet uygulamasına ihtiyacınız bulunuyor, bağlantıdan indirip kurduktan sonra hesap oluşturabilir ve ardından oyunu indirip oynayabilirsiniz, iyi oyunlar.

Call Of Duty Vanguard Free Erisim

 
Gönderildi : 20 Mayıs 2022 23:19