Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty 4 Modern Warfare GUID Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
5,580 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty 4 Modern Warfare GUID numaranızı aşağıda anlatılan işlemleri uygulayıp kolay bir yöntemle öğrenebilirsiniz.

Öncelikle PBSS uygulamasına sahip serverlerimizden birine girip oyuna katılınız ve yaklaşık 10-15 dk. oyunda kalarak ekran görüntülerinizin alınmasını ve guid numaranızın sistem tarafından kaydedilmesi sağlayınız. Eğer kısa bir süre önce zaten serverimize giriş yaptıysanız bu işleme gerek yoktur.

Daha sonra buradan ilgili serverin PBSS sayfasına giriş yapınız. Resimde tarif edilen işlemleri uyguladığınızda guid numaranızı bulabilirsiniz.

How To Find My Guid

 
Gönderildi : 11 Eylül 2012 19:18
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty 4 GUID Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? & How to Find My Guid : GUID numaranızı aşağıda anlatılan işlemleri uygulayıp kolay bir yöntemle öğrenebilirsiniz.

* Punkbuster uygulamasının etkin olduğu ve düzgün çalıştığı bir Call of duty 4 Modern Warfare oyun sunucusuna giriniz. CoD4 consoluna nasıl girileceğinin de anlatıldığı bu başlıktan yararlanarak CoD4 konsolunu açınız ve backspace/geri tuşu ile tırnak işaretini silerek pb_myguid ibaresini yazıp tab tuşuna bastığınızda CoD4 guid numaranızı görebilirsiniz. Tab tuşuna bastığınızda konsoldaki yazıların pb_myguid şeklinde olduğundan emin olunuz. Eğer CoD4 sunucusunda punkbuster yüklü değilse veya düzgün çalışmıyorsa guid numarasını göremezsiniz maalesef. Bu yüzden uygun bir sunucu bulana kadar deneyiniz. CoD4 sunucularımız açık ve PunkBuster Screenshot Viewer sistemimizin çalışıyor olması durumunda aşağıdaki yöntemi de kullanabilirsiniz.

How To Find Cod4 Guid

* Öncelikle PBSS uygulamasına sahip serverlerimizden birine girip oyuna katılınız ve yaklaşık 10-15 dk. oyunda kalarak ekran görüntülerinizin alınmasını ve guid numaranızın sistem tarafından kaydedilmesini sağlayınız. Eğer kısa bir süre önce zaten serverimize giriş yaptıysanız bu işleme gerek yoktur.

Daha sonra buradan ilgili serverin PBSS sayfasına giriş yapınız. Resimde tarif edilen işlemleri uyguladığınızda guid numaranızı bulabilirsiniz.

Guid Numarasi Ogrenme

 
Gönderildi : 12 Eylül 2012 03:29