Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty 4 Level Reset Sorunu Çözümü ve Profil Yedekleme

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Beğeniler
5,723 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@batuhan-ergun)
Gönderiler: 2
Er
Konu Sahibi
 

Ya lütfen bir yardım edin, anlatıyorum olayı. Cod 4 mw multiplayer oynuyordum, key kodu internetten araştırıp bulmuştum.

Belirli bir level'e kadar yükseldim, ama sonra reset dedi bir uyarı verdi ve tüm kullanıcı verilerim silinmiş. Oyundaki levellerim sıfırlanmıs, o kadar emeğim gitti neden oldu ve nasıl düzeltebilirim?

Cod4 Multi Key Girmek

 
Gönderildi : 5 Şubat 2015 19:33
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Call of Duty 4'ü açınız, kullanmakta olduğunuz oyuncu profilinin seçili olduğundan emin olunuz ve multiplayer seçeneklerinden oyunu yüklerken kullandığınız lisans keyini tekrar girdiğinizde sorunun düzelmesi gerekir. Aynı key elinizde mevcut değilse leveller geri gelmez maalesef.

Tekrar aynı şekilde level kaybı yaşamamak için Call of Duty 4 levelleri yükseldikçe zaman zaman yedeklemek gerekiyor. CoD4 level yedeklerken hem profil dosyasını hem de bu profili açarken kullandığınız keyi saklayınız.

Call of Duty Modern Warfare levelinizi yükseltmek için CoD4 Easy Account (55 Level) uygulamasına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ya lütfen bir yardım edin, anlatıyorum olayı. Cod 4 mw multiplayer oynuyordum, key kodu internetten araştırıp bulmuştum. Belirli bir level'e kadar yükseldim, ama sonra reset dedi bir uyarı verdi ve tüm kullanıcı verilerim silinmiş. Oyundaki levellerim sıfırlanmıs, o kadar emeğim gitti neden oldu ve nasıl düzeltebilirim?

Cod4 Multi Key Girmek

 
Gönderildi : 5 Şubat 2015 20:35
Avatar Veteran Soldier
(@batuhan-ergun)
Gönderiler: 2
Er
Konu Sahibi
 

Çok çok teşekkür ederim .

 
Gönderildi : 6 Şubat 2015 00:47
Avatar Veteran Soldier
(@uncus)
Gönderiler: 1
Er
 

CoD 4 oynarken seviye atlayamama ve rankım çok negatiften -123121212 gibi yükselme sorunum var. Youtube'dan araştırmdığımda net bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

 
Gönderildi : 15 Ağustos 2020 04:48
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Profil değişiklik bilgilerinin sorunsuz olarak ilgili dosyalara yazılabilmesi için oyunu yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayıp deneyebilir misiniz? Ayrıca aşağıdaki önerilerimi de uygulayınız;

* Call of Duty 4 level/seviye sorunu devam ederse yeni bir profil oluşturup deneyiniz.

* Yukarıdaki mesajımdaki görselde de gösterdiğim şekilde Call of Duty 4 keyinizi tekrar giriniz.

* Call of Duty 4 level sorunu devam ederse yine yukarıda bağlantısını bulabileceğiniz Call of Duty 4 Easy Account (55 Level) başlığını inceleyiniz, gerekirse uygulayınız, iyi oyunlar.

Gönderen: @uncus

CoD 4 oynarken seviye atlayamama ve rankım çok negatiften -123121212 gibi yükselme sorunum var. Youtube'dan araştırdığımda net bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

 
Gönderildi : 15 Ağustos 2020 15:10