Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Infinite Warfare Kurulum Sorunları ve Çözüm Önerileri

  Yorumlar  
T C Mücahit Yıldız
(@t-c-mucahit-yildiz)
Er Üye

Oyunu aldım, 5 saat hala yüklemeye çalışıyor, kopyalayıp masaüstüne attım. Kur başlıyor 2 ci Cd istiyor, CD taktığıma devam etmiyor. Ne yapmam lazım, fikiri olan var mı acaba?

Codiw Second Dvd Setup Error

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 28 Aralık 2016 23:46
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Anladığım kadarıyla Call of Duty Infinite Warfare DVD içeriklerini masaüstüne kopyalayıp kurulumu buradan başlattıktan sonra 2 DVD'yi takınız uyarısı aldığınızda ve tamam dediğinizde 2. DVD'yi gösteremiyor olmanız. Zamanında bu sorunla karşılaşmıştım. Serinin ilk oyunlarına ait CD'ler eskidikçe/çizildikçe format sonrası tekrar oyunu kurmak istediğimde CD/DVD ROM okuma sorunu yüzünden kurulumlarını yapamıyordum. Ben de çözüm olarak CD/DVD içeriklerini bilgisayarıma yedekliyor 1. CD/DVD'den kurulumlarını başlatıyordum. Fakat sizin de karşılaştığınız gibi 2. CD/DVD'yi gösteremeyince kurulumu tamamlayamıyordum. Bu sorunu aşmak için şunları yapmıştım, sizin de yapmanızı öneririm;

* Call of Duty Infinite Warfare 1 numaralı DVD'sinde sorun yaşamadığınıza göre masaüstüne kopyaladığınız 2. DVD içeriğini herhangi bir ISO maker yazılımı ile ISO formatına dönüştürünüz. Dönüştürdüğünüz bu ISO dosyasını tekrar DVD'ye yazmanıza gerek yok tabi ki, masaüstüne oluşturmanız yeterli.

* Masaüstüne kopyaladığınız 1. DVD içeriği ile kurulumu başlattıktan ve kurulumun ikinci aşamasında CoDIW setup uygulaması sizden 2. DVD'yi takmanızı istediğinizde DAEMON Tools Lite vb. bir yazılıma DVD(2).iso dosyasını gösteriniz ve ''2. DVD'yi Insert/Takınız'' uyarısına tamam deyiniz. Bu şekilde yaptığınızda oyunun kurulumu devam edecektir.

* 2. DVD ile kurulum bittikten sonra, setup uygulaması sizden kısayolları vs. oluşturmak için tekrar 1. DVD'yi takmanızı isterse masaüstündeki 1 numaralı DVD içeriğini de .iso formatına dönüştürüp bu DVD(1).iso dosyasını da DAEMON Tools Lite'a gösterip kurulumu tamamlamanız gerekecektir.

Kolay gelsin, iyi oyunlar.

Oyunu aldım, 5 saat hala yüklemeye çalışıyor, kopyalayıp masaüstüne attım. Kur başlıyor 2 ci Cd istiyor, CD taktığıma devam etmiyor. Ne yapmam lazım, fikiri olan var mı acaba?

Codiw Second Dvd Setup Error

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2016 00:43
Erhan Bülbül
(@erhan-bulbul)
Er Üye

Oyunu kurulum Yüklemesinin en sonunda error code -5 yazıyo ve yüklemeyi kaldırıyor. Neden olabilir. Cihaz Casper Excalibur 16 gb Ram i7.  Kaldırmama ihtimali yok

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Aralık 2017 12:17