Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Infinite Warfare Hakkında [ANA KONU]

12 Yazılar
5 Üyeler
3 Beğeniler
3,407 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

2016 yılında çıkacak Call of Duty serisi oyunun Infinity Ward tarafından yapılacağı kesinleşti. 2014'te Call of Duty Advanced Warfare'ı yapan SHG ile 2015'te Call of Duty Black Ops 3'ü yapan Treyarch firmaları sıralarını savmıştı.

Bu yıl için zaten oyun yapım sırası kendisinde olan IW, attığı tweet ile oyunu yapmakta olduklarını fakat ucundan da olsa şu an için gösteremeyeceklerini ve bekleme yapmamamızı istedi 🙂

Bağlantıdaki Ne Olacak Bu CoD'un Hali? başlıklı yazıda da görüşlerimi ifade ettiğim gibi ben 2. Dünya Savaşı (WWII) temalı bir oyunun hatta zombie desteği de eklenen Call of Duty 2 tarzında bir oyunun çıkmasını arzu ederim.

Gerçi MW serisinin devamını isteyen oyuncu arkadaşlar Modern Warfare 4 olarak çıkmasını istiyorlar ama ister Modern Warfare ister Advanced Warfare senaryosu olsun gına geldi yani. Peki sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Benim gibi WWII'ci misiniz yoksa tweet'in altına Modern Warfare 2 resmini de ekleyip ''Can we just have this remastered pls?'' diyen oyuncu gibi MW/AW'ci mi?

Call Of Duty 2016 Istekleriniz

 
Gönderildi : 18 Şubat 2016 21:50
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Şimdi de ''Sağlam kaynaklardan aldığımız haberlere göre bu seneki (2016) oyun Call of Duty Ghosts 2 olacak'' diyenler var ortalıkta arkadaşlar. Zaten CoDGhosts tutulmadı, multiplayer serverleri bile sinek avlıyor, oyunun ikincisinin tutulacağını hiç sanmıyorum.

 
Gönderildi : 2 Mart 2016 03:17
Avatar Veteran Soldier
(@esesli)
Gönderiler: 10
Onbaşı
 

Umarım dediğiniz gibi CoD2 yada WaW türü bir oyun çıkarırlar çünkü AW'dan gına geldi Ghosts fena değildi bence fakat 2. oyunun tutulacağını düşünmüyorum 2.Dünya Savaşı konulu bir oyun çok daha fazla tutulur.

 
Gönderildi : 10 Mart 2016 17:14
Veteran Soldier tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@kingyigit)
Gönderiler: 1
Er
 

Harbi ya. Yani insan bi yerden sonra sıkılıyor. Hadi MW4 yine tutmaz değil ama çokta tutamaz oda çıkarsa. Gına geldi dediğiniz gibi. İnsan çok teknolojiye dayanamıyor. AW yada BO3 teki teknoloji çok ileri düzeyde, aşırı sıkıcı.

WWII tarzı bir oyun gelirse müthiş olur. Düşünsenize CoD2 bile bize iyi geliyor hala. Yeni WWII temalı çıkarsa dünya coşar vallahi. Herneyse konuyu uzatmayayımda Ghosts2 yerine dediğiniz gibi WWII destekçisiyim. Hiç olmazsa MW4 çıksında teknolojik olmasın 🙂

 
Gönderildi : 10 Mart 2016 20:47
Veteran Soldier tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

2016 sonlarında çıkması planlanan ve yapımı devam eden oyunun adı Call of Duty Infinite Warfare olarak açıklandı kısa bir süre önce. Infinity Ward tarafından geliştirilmekte olan oyuna ait tanıtım videosundan yaptığımız çıkarımlara göre CoD Infinite Warfare'ın senaryosu oldukça ileri bir tarihte geçiyor.

Oyunun senaryosu hem yeryüzünde hem de atmosfer dışında yani uzayda cereyan ediyor. Oyunda singleplayer/campaign, multiplayer ve co-op modlarının yanısıra zombie modu da mevcut.

Kullanılan silahlar, araçlar, teknoloji ve robotlara baktığımızda ise CoDSerisi'nin evrim geçirdiğini ve seriye ait konseptin uzayın derinliklerine doğru taşındığını söyleyebiliriz.

Call Of Duty Infinite Warfare Geliyor

 
Gönderildi : 4 Mayıs 2016 05:33
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Yapımı Infinity Ward tarafından sürdürülmekte olan Call of Duty Infinite Warfare'ın çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Detaylı bilgileri bağlantıdaki kategoride bulabileceğiniz CoD Infinite Warfare 04 Kasım 2016 tarihinde erişime açılacak.

Yayımlanan videolardan edindiğimiz izlenimlere göre CoDIW uzak bir zamanda geçecek ve uzay savaşlarını da içerecek.

Oyunla birlikte gelen hatta oyunun bile önüne geçen sürpriz özellik ise Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered oyununu da içerecek olması, oyunu satın alanlar CoD4 Remastered oyununa da sahip olmuş olacaklar.

Cod Infinite Warfare Cikis Tarihi

Cod Infinite Warfare Cikis Tarihi Ne Zaman

 
Gönderildi : 4 Mayıs 2016 06:05
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Infinite Warfare gameplay video görüntüleri yayınlandı arkadaşlar. Videodan edindiğim izlenimlere göre oyun tamamıyle uzayda geçecek gibi görünüyor. Fena bir yapım değil ama hepimizin bildiği ve özlediği ''Call of Duty Ruhu''ndan uzak bir yapım olacağı aşikar, gameplay görüntülerinden şahsen özlediğim eski oyunlardaki o tadı alamadım açıkçası.

Neyse ki Call of Duty Infinite Warfare yanında bonus olarak verilecek Modern Warfare Remastered var da durumu oradan kurtaracaklar sanırım. Videonun sonunda MW Remastered'e yer verilen bölümdeki görüntülerden ve müziklerden etkilenmemek elde değil, tüylerim diken diken oldu açıkçası. CoD4'ün Remastered edilmesi gerçekten iyi olacak, videodaki görüntülere bakılacak olursa Call of Duty 4 görsel bakımdan baya güzelleşeceğe benziyor.

We Are Living - Cpt. John Price

Cod Infinite Warfare Gameplay Videosu Cikti

 
Gönderildi : 15 Haziran 2016 05:55
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Her yıl bir oyun çıkaran Call of Duty serisinin 2016 yılı için beklenen oyunu Call of Duty Infinite Warfare ve bu oyunun yanında bonus olarak verilen Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered dün piyasaya sürüldü arkadaşlar.

Call of Duty Infinite Warfare oyuncuların beğenisini ne kadarıyla kazanır bilemiyoruz ama 2007 çıkışlı Call of Duty 4'ün günümüz teknolojisi ile elden geçirilerek yeni grafikler kazandırıldığı Modern Warfare Remastered sürümünün oldukça tutulacağını söyleyebiliriz.

Ekran görüntülerine bakılırsa bağlantıda sistem gereksinimlerini bulabileceğiniz Modern Warfare Remastered bizce bonus değil ana oyun olmuş gibi.

Modern Warfare Remastered Cikti

 
Gönderildi : 5 Kasım 2016 19:59
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Geçtiğimiz gün çıkan MWR'yi oynamaya başladık arkadaşlar. Cpt. Price yine yanımızda. Normal ayarlarla oynadığım oyun içinden aldığım ekran görüntüleri aşağıda, herkese iyi oyunlar.

Mwr Singleplayer Gameplay 1

Mwr Singleplayer Gameplay 2

Mwr Singleplayer Gameplay 3

Mwr Singleplayer Gameplay 4

Mwr Singleplayer Gameplay 5

 
Gönderildi : 6 Kasım 2016 18:56
Avatar Veteran Soldier
(@utkubalkir)
Gönderiler: 1
Er
 

Merhabalar oyunu yaklaşık 3-4 sen önce CTR hardcore sv sinde oynuyordum.Şuan online gözükmüyor.Acaba CoD4 Remastered da server açmayı düşünüyormusunuz?

 
Gönderildi : 8 Kasım 2016 03:58
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

MWR'de dedicated sunucu olacak şeklinde resmi açıklama mevcut ancak şu an master sunucularıyla birlikte hizmete girmiş durumda değil. Call of Duty 4'te olduğu gibi Modern Warfare Remastered'da da kiralanabilir ya da oyuncuların kendi makinalarında dedicated sunucu açma imkanını hizmete alırlarsa server açılabilir aslında.

Bahsettiğiniz CoD4 HC ile diğer sunucularımızı geçtiğimiz yıl oyuncu potansiyelinin oldukça azalmasıyla birlikte kapattık maalesef.

Merhabalar oyunu yaklaşık 3-4 sene önce CTR hardcore sv sinde oynuyordum. Şu an online gözükmüyor. Acaba CoD4 Remastered da server açmayı düşünüyormusunuz?

 
Gönderildi : 8 Kasım 2016 04:19
Avatar Veteran Soldier
(@sertanengin)
Gönderiler: 14
Onbaşı
 

Infinite Warfare Oyununa Şans Verilmeli...

Bam bam bam...

Öncelikle Call of Duty Infinite Warfare ile ilgili yazacağım forum yazıma hoşgeldiniz. Bu forum yazımda size neden Infinite Warfare oyununa şans verilmesi gerektiğini yazacağım.

Şimdi bu yazıyı okuyan kişi en az 1 Call of Duty oyunu oynamıştır hatta hepsini bile oynamıştır. Bir de oyunu oynamayıp ön yargılı davranıp yok bu oyun çöp bu oyun şöyle böyle derken kimsenin dediğine takmadım ve 2018 Ocak ayında 120 TL'ye PlayStation 4 Platformunda CoD IW+ CoD MWR aldım ve oynadım. İki oyun da indikten sonra (4 gün sonra indirildi) ilk girişi İW ile yaptım.

Girdiğim gibi sinematiği izlerken cidden ama cidden az çok keyif aldım ve sonra oyuna geçtik. Oynadım ve ilk bölümü geçtim ve ilk izlenimim şu oldu:

-Abi bu oyun niye sevilmedi, neden beğenilmedi, dedim.

Birkaç gün sonra oyunu bitirdim ve izlenimim şu oldu:

-Cidden bu oyun bu parayı hak ediyor oldu.

Oyunun senaryosu uzay temalı ve uzayda oluşan savaşı bize hissettirmeyi sağlıyor. Birkaç YouTube kanalına denk geldim ve onlarda ön yargılı davrandıkları için pişman olmuşlar. Yalnız değildim bu görüşte.

Multiplayer modu bildiğimiz sıradan CoD. Mekan tasarımlarına önem verilmiş ve İnfinity Ward'ın oyunu olduğu için ''Terminal'' haritasını tekrar düzenleyip güzelleştirmişti.

Zombi modu bir senaryoya bağlı olarak ilerliyor. İlk harita ''Spaceland'' üzerinden 4 map daha yapıp onun üzerinden ilerlemişler. Sadece zombi modu değil Boss Fight'lar eklemişler ve çook zor bir hale gelmiş.

Bu oyuna şans verilmeli ben verdim, verdiğime de pişman değilim.
Varsa bir sorunuz cevaplayabilirim ne de olsa neredeyse 1 sene olacak oynuyorum.

Saygılarımla...

 
Gönderildi : 5 Aralık 2018 23:02
Veteran Soldier tarafından oylandı