WebSite Alanadı Değ...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

WebSite Alanadı Değişikliği

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
98 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

Eskiden siteye geliyordum kullanıcı adımı silinmiş domain değişmiş codturkiye.net diye biliyordum. Google'dan aradım artık bulamadık.

Og Image 1200x630

 
Gönderildi : 12 Şubat 2021 19:13
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

CoDSerileri ile ilgili içerik hacminin az olması içerik bulmada sıkıntı yaratıyordu, aranma hacmi de oldukça azdı. Bu yüzden websitemizdeki yolumuza diğer oyunları da kapsayacak şekilde oyun haber ve rehberleri, incelemeleri yayınlayan genel bir oyun sitesi olarak yani daha geniş kapsamlı olarak devam etmeye karar verdik ve oyun.news alanadının daha uygun olacağını düşünerek eski adresten yönlendirme işlemi yaptık. Call of Duty ile ilgili içerik girmeye, hata ve sorun çözümlerine ise destek vermeye devam edeceğiz.

Eski alanadında yeralan içerik ve üye listesi ile şu anki sitedekiler aynı, daha önceden açmış olduğunuz üyeliğin de duruyor olması lazım. Yani sadece adres çubuğundaki ve içeriklerin içindeki alanadı uzantısı değişmiş oldu.

Aslında website adresi değişikliği ile ilgili bir başlık açmayı düşünüyorduk ama yönlendirme/taşıma işlemlerinden fırsat bulamamıştık. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Gönderen: @vito

Eskiden siteye geliyordum kullanıcı adımı silinmiş domain değişmiş codturkiye.net diye biliyordum. Google'dan aradım artık bulamadık. Neden değiştirildi?

 
Gönderildi : 12 Şubat 2021 20:03