Sniper Elite 3 Save...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Sniper Elite 3 Save Game Dosyası

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
404 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

Paylaşmaya hazır hale getirdiğimiz Sniper Elite 3 oyununun %100 bitmiş save game dosyasını indirebilir ve aşağıda yer alan kurulum detaylarını dikkatlice yerine getirirseniz sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz arkadaşlar.

DOWNLOAD

Sniper Elite 3 Save Game Kurulumu:

  • Bağlantıdaki Sniper Elite 3 savegame dosyasını bilgisayarınıza kaydediniz.
  • Save dosyasını “C:\Users (PC İsmi)\AppData\Local\sniper3” konumuna kopyalayınız. Değiştirilsin mi şekline çıkan soruyu onaylayınız.
  • Eğer belirttiğimiz klasörü bulamıyorsanız klasör seçenekleri ayarından gizli klasör ve dosyaları göstermeyi aktif ediniz.
C:\Users\PCName\AppData\Local\sniper3

Bu basit işlemden sonra %100 bitirilmiş Sniper Elite 3 save dosyanız hazır. Oyunu sorunsuzca oynayabilirsiniz. Eğer bu yazımız size faydalı olduysa lütfen yorum bırakmayı unutmayınız.

Tüm oyunlara ait Save Game dosyalarını bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz. Oynadığınız oyunlardan sitede olmayanlara ait save dosyalarını bu yazıdaki formata bağlı kalarak sitemizde başlık açıp paylaşırsanız ya da mevcut save game dosyalarımızdan daha fazla kazanıma sahip save dosyalarınız varsa konu başlıklarının altından ekleyebilirseniz çok memnun oluruz, teşekkürler.

Sniper Elite 3 Save Game Dosyası

 
Gönderildi : 29 Ekim 2019 02:19
Konu Etiketleri