[Sabit] Crysis 3 HD Wallpapers

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Crysis 3 HD wallpapers arşivinde, 2013 yılının ilk oyunlarından Crytek yapımı Crysis 3'e ait yüksek çözünürlükte, Widescreen HD Games Wallpapers, High Quality Resolutions desktop wallpapers, backgrounds, duvar kağıtları, ekran görüntüleri ve masaüstü resimlerini bulabilirsiniz.

Call of Duty, Battlefield ve Crysis serilerine ait zengin wallpaper, ekran görüntüleri, ikon, maps vb. görsel arşivini görmek için CoDGallery kategori sayfalarını ziyaret ediniz.

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 15 Haziran 2013 18:03
Zenderia
(@zenderia)
Çavuş Üye

Crysis'ın benim gözümde yeri ayrıdır. Hatta aldığım ilk orjinal oyun crysis'dir 🙂 Sahibinin Türk olması milliyetçi duyguları harakete geçiriyor ister istemez. Tabi Türk yönetici olunca oyunda %100 türkçe oluyor. Bu da çok başka bir zevk. İngilice oyun ile Türkçe oyun zevk açısından mukayese edilemez. Bu yüzden Crysis desteklenmesi gereken bir oyun bana göre. Son olarak daha yeni Crysis 3'ü oynadım, gayet başarılıydı. Senaryo biraz kıt olsada teknik olarak oyun mükemmel. YAY/OK pek olmaz, beceremezler dedim fakat tahmin edemediğim kadar güzel olmuş. Kullanılabilirlik üst düzeyde.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Haziran 2013 00:27