Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty: Vanguard: CoDSerisi'nin 2021 Oyunu

Vito Scaletta
(@vito)
Teğmen Üye

Ben hiç bir şey anlamadım 1. Dünya Savaşı mı 2. Dünya Savaşı belli değil.

Sitede 19 Ağustos'ta çıkacağından bahsediyor ama içerik hakkında bir şey yok.

Call Of Duty Vanguard Geliyor

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 19 Ağustos 2021 21:52
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Verdiğiniz videonun sonundaki tarihten ve bağlantıdan anladığım kadarıyla 05 Kasım 2021'de konsollar (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S) ve PC platformları için çıkış yapacak ve Call of Duty Serisi'nin 2021 yılına ait oyunu olacak sanırım.

Yine anladığım kadarıyla Call of Duty: Vanguard oyununun Battle of Verdansk bölümüyle 19 Ağustos 2021'de Call of Duty: Warzone oyunu üzerinden oynanabilir şekilde tanıtımı yapılacak.

Yukarıda verdiğim bağlantıdaki resmi sayfasından aşağıya alıntıladığım detaylara bakılırsa Call of Duty: Vanguard oyununun singleplayer/campaign, multiplayer, zombies ve Call of Duty: Warzone'a entegre edilmiş oynanış modları olacak.

Bahsettiğiniz gibi ilk bakışta 1. Dünya Savaşı Oyunu mu yoksa 2. Dünya Savaşı Oyunu mu olduğu pek anlaşılmıyor ama bazı silah ve teçhizatlar 1. Dünya Savaşı'na ait olsa da ana tema 2. Dünya Savaşı oyunu olacak gibi görünüyor.

Buradan da 19.08.2021 tarihli Call of Duty: Vanguard resmi duyurusunu inceleyebilirsiniz.

CAMPAIGN:

The award-winning Call of Duty® series returns with Call of Duty: Vanguard, in which players will experience influential battles of World War II as they fight for victory across the Eastern and Western Fronts of Europe, the Pacific, and North Africa.

MULTIPLAYER:

Create and cement your legacy as Call of Duty’s signature Multiplayer experience launches an all-out assault on all fronts. Witness the rise of the Special Forces as players drop into new locales with authentic World War II loadouts.

ZOMBIES:

Players will also be able to prove their mettle as they try to survive the relentless onslaught of the undead in a chilling new Zombies experience, developed by Treyarch Studios.

WARZONE:

Call of Duty: Vanguard will usher in a new and unparalleled Call of Duty: Warzone integration post launch.

Call Of Duty Vanguard Banner

CevapAlıntı
Gönderildi : 19 Ağustos 2021 23:14
Vito Scaletta
(@vito)
Teğmen Üye

Aslında multiplayer çıkarmasalar iyi olacaktı. sebebi belli call of duty multiplayerı kapatım 3.üncü part serverlarda oynuyoruz. Hiç gereği yok aslında multiplayer. Almam ben oyuna modern savaşı ilgimi gerçekten çekmiyor. Crysis 1 2 gibi dünyayı robotlar geçirecek vs tarzı.

Ama call of duty 1 2 u. ve 5 gibi olsa kesinlikle alırım. Er olurum kurmay onbaşı kurmay çavuş astek astsubay.... Rütbe atlayarak gitmeyi severim.

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 20 Ağustos 2021 08:17