Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty 7 Black Ops Tam Çözüm Videolu Anlatım

1 Gönderi
1 Üye
0 Beğeni
7,740 Ziyaret
0acb786a09d2631ef5b50f5ddf7e18fe?s=110&d=monsterid&r=g
(@ysn)
Gönderiler: 147
Teğmen
Konu Sahibi
 

Call of Duty 7 Black Ops tam çözüm videolu anlatımla karşınızdayız. Call of Duty 1, yani ilk oyunundan beri gerek yapay zekası gerek grafikleriyle gelişegelen Call of Duty serisi, oyunseverlere yaşattığı aksiyon, heyecan ve bazende korku sahnelerinin dozunu her yeni oyununda arttırmakta ve bugün Call of Duty 7 Black Ops ile karşımızda!

Call of Duty 7 yapımcıları bu seriyi o kadar ciddiye almakta ki, Call of Duty 5: World at War ekip sayısında yaklaşık bir buçuk kat artışa gitmişler.

Oyun bizi Soğuk Savaş ve Vietnam savaşının patlak verdiği yıllara gotürüyor, savaşacağımız topraklar şu an için; Küba, Güney Amerika, Laos, Ural Dağları ve Vietnam olmakla birlikte doğal olarak savaşacağımız düşman askerleri de doğal olarak; Kızıl ordu, Vietnam ordusu ve Viet-cong silahlı güçleri olacak.

Müttefiklerimiz ise; USA ordusu ve SOG güçleri,şunu da hatırlatmakta fayda var; oyunda Alex Mason adında bir karakteri canlandırıyoruz.

Oyunu başından kalkmadan oynarsanız bir gün içerisinde bitirebilirsiniz, FPS bağımlılarının oyunda takılacaklarını düşünerek, Call of Duty 7 Black Ops tam çözümünü siz oyunseverler ile paylaşıyoruz.

Hazırlanın, Kübadayız ve Fidel’i vuracağız!

Call Of Duty 7 Black Ops Tam Cozum

 
Gönderildi : 9 Nisan 2012 08:17
Oyun.News
Logo