Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Black Ops 4 Please Restart the Game Using the Battle.net App Error

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
1,445 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Black Ops 4 oynamak istediğinizde oyunun alt kısmında ''Please Restart the Game Using the Battle.net App'' hatası alırsanız ya oyun sunucularında bir sorun vardır ya da oyuna gelen update'leri uygulamamışsınız demektir. Hatayı aldığınızda sırasıyla şu işlemleri yapınız.

* Call of Duty Black Ops 4 oyununu kapatıp Battle-net üzerinden tekrar açarak hatanın devam etmediğini kontrol ediniz. Devam ediyorsa Battle-net uygulamasını kapatarak tekrar açınız ve Black Ops 4 oyununu açarak ''Restart the Game Using the Battle.net App'' hatasının sürüp sürmediğini kontrol ediniz. Bu da çözüm sağlamazsa bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve tekrar deneyiniz.

* Halihazırda resmi sayfası Black Ops 4 server durumunu tam anlamıyla göstermese de ileriki tarihlerde eklenebileceği düşüncesiyle Online Services bağlantısından kontrol ediniz. Geçici bir server bakımı olup olmadığını sayfadaki ''Upcoming Maintenances - All Games'' kısmında ''No Maintenance Planned'' yazdığından emin olunuz.

* Blizzard Battle.net uygulamasının Ayarlar (Settings) kısmındaki ''Game Install/Update'' ayarlarına girerek ekran görüntüsünde de verdiğim şekilde ''Apply latest update and download future patch data'' ayarının seçili olduğundan emin olunuz. Böylece oyuna gelen güncellemele/update'leri daha oyunu açmadan otomatik olarak almış olursunuz.

Ayrıca ''Network Bandwith'' ayarlarındaki ''Latest Updates'' ve Future Patch Data'' ayarlarındaki kutucuklara ''0'' rakamını girerek güncellemeleri en hızlı şekilde download ederek uygulamış olursunuz.

Umarım bu önerilerim Call of Duty Black Ops 4'te aldığınız ''Please Restart the Game Using the Battle.net App'' hatası çözümünder sizlere yardımcı olur. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen yorum kısmından yazınız, iyi oyunlar.

Not: Black Ops 4 MP PC Open Beta sürecinde aldığım ''Please Restart the Game Using the Battle.net App'' hatasını aldıktan yaklaşık bir saat süre kadar sonra bilgisayarımı yeniden başlatıp kullandığım güvenlik duvarında engellemeye alındığını farkettiğim Black Ops 4'e de izin vererek çözdüm arkadaşlar, bilginize.

Bo4 Please Restart The Game Error

 
Gönderildi : 12 Ağustos 2018 20:02