Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Black Ops 2 Botlu Oynamak, Multiplayer Tadında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
7,863 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Bu konumuzda Call of Duty Black Ops 2'yi botlu oynamak için gerekenleri anlatacağız. Aşağıdaki orta derece zorluk seviyesinde çekilmiş Black Ops 2 botlu oynanış videosunda görebileceğiniz gibi gerçekten multiplayer tadında bir oyun şekli.

Bot deyip geçmeyin, multiplayer serverlerde bile zor bulunan oyuncular kadar iyi oynuyorlar, hile de yapmıyorlar 🙂 Botların zorluk derecelerini ayarlayabildiğiniz gibi, takımınızdaki ve karşı takımdaki bot sayısını, toplam takım sayısını, oynama süre ve skor ayarını ve TDM, CTF vb. oyun tipleri ile sevdiğiniz haritaları seçebiliyorsunuz.

Black Ops 2'yi botlu oynama ayarlarını yapmak için önce ana menüden online menüsüne, oradan da Custom Games menüsüne giriyoruz, istediğimiz ayarları gerçekleştirdikten sonra Start Game diyoruz ve oyuna giriyoruz.

Black Ops 2 botlu ya da multiplayer/solo zombie ya da online oyuncularla birlikte multiplayer oynayabilmek için gereken ayrıntılı bilgileri Üye Ol'duktan sonra sadece klan elemanlarımız ile üyelerimize açık CoDVip kategorisinde bulabilirsiniz.

Black Ops 2 Botlu Oynamak

 
Gönderildi : 6 Temmuz 2014 22:59
Avatar Veteran Soldier
(@scrpn)
Gönderiler: 23
Çavuş
 

Güzelmiş.Özellikle hile yapmamaları  😀 SP'den sonra botlu oynarım

 
Gönderildi : 7 Temmuz 2014 23:39