Bildirimler
Tümünü temizle

2016 Yılının Beklenen Call of Duty Oyunları Çıktı

Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Her yıl bir oyun çıkaran Call of Duty serisinin 2016 yılı için beklenen oyunu Call of Duty Infinite Warfare ve bu oyunun yanında bonus olarak verilen Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered dün piyasaya sürüldü arkadaşlar. Call of Duty Infinite Warfare oyuncuların beğenisini ne kadarıyla kazanır bilemiyoruz ama 2007 çıkışlı Call of Duty 4'ün günümüz teknolojisi ile elden geçirilerek yeni grafikler kazandırıldığı Modern Warfare Remastered sürümünün oldukça tutulacağını söyleyebiliriz.

Ekran görüntülerine bakılırsa bağlantıda sistem gereksinimlerini bulabileceğiniz Modern Warfare Remastered bizce bonus değil ana oyun olmuş gibi.

Modern Warfare Remastered Cikti

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 5 Kasım 2016 19:59
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Geçtiğimiz gün çıkan MWR'yi oynamaya başladık arkadaşlar. Cpt. Price yine yanımızda. Normal ayarlarla oynadığım oyun içinden aldığım ekran görüntüleri aşağıda, herkese iyi oyunlar.

Mwr Singleplayer Gameplay 1

Mwr Singleplayer Gameplay 2

Mwr Singleplayer Gameplay 3

Mwr Singleplayer Gameplay 4

Mwr Singleplayer Gameplay 5

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 6 Kasım 2016 18:56
utkubalkir
(@utkubalkir)
Er Üye

Merhabalar oyunu yaklaşık 3-4 sen önce CTR hardcore sv sinde oynuyordum.Şuan online gözükmüyor.Acaba CoD4 Remastered da server açmayı düşünüyormusunuz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Kasım 2016 03:58
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

MWR'de dedicated sunucu olacak şeklinde resmi açıklama mevcut ancak şu an master sunucularıyla birlikte hizmete girmiş durumda değil. Call of Duty 4'te olduğu gibi Modern Warfare Remastered'da da kiralanabilir ya da oyuncuların kendi makinalarında dedicated sunucu açma imkanını hizmete alırlarsa server açılabilir aslında.

Bahsettiğiniz CoD4 HC ile diğer sunucularımızı geçtiğimiz yıl oyuncu potansiyelinin oldukça azalmasıyla birlikte kapattık maalesef.

Merhabalar oyunu yaklaşık 3-4 sene önce CTR hardcore sv sinde oynuyordum. Şu an online gözükmüyor. Acaba CoD4 Remastered da server açmayı düşünüyormusunuz?

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 8 Kasım 2016 04:19