Site İçerik Zenginl...
 

Site İçerik Zenginleştirme ve Tanıtım Faaliyetleri ile Hedeflerimiz

Sayfa 1 / 2
 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Sitemiz bir oyun sitesi olup, yönetim kurulu kararı gereğince forum ve sitenin diğer sayfalarında Call of Duty serileri ve diğer oyunlar dışında kalan konularda bilgi paylaşımı yapılmamaktadır. Sitemizin ana amacı oyunculara kaliteli ve özgün içerik sunmaktır. Ayrıca her türlü illegal içerik paylaşımı yapılması da kesinlikle yasaktır.

Üyelerimizi, klan elemanlarımızı ve tüm forum camiasını Call of Duty oyun serisi ve diğer oyunlar ile ilgili özgün ve kaliteli paylaşımlar yapmaya ve sitemizi başta Call of Duty serileri olmak üzere FPS video oyunları alanında bir numara yapmaya davet ediyorum.

Hayırlı uğurlu olsun.

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 7 Nisan 2012 06:53
MeLeKkR@L
(@melekkrl)
Astsubay Üye

KLANLARIMIZ YENİ MABEDİNE ,SİZ MİSAFİRLERİMİZDE DOSTLARINIZIN YANINA HOŞ GELDİNİZ. . .

ÜLKÜMÜZ COD ALEMİNDE KURUMSALLAŞMIŞ SUNUCULARI VE FORUM SAYFASI İLE ÖRNEK TEŞKİL EDEN SEVİLEN VE ÖRNEK ALINAN BİR AİLE  OLMAK . . . BU ÜLKÜYE HEP BERABER YÜRÜYECEĞİZ . . .KEYİF ALARAK  , COD OYNAYARAK , FORUMDA ARKADAŞLIĞIMIZI PEKİŞTİREREK , OLDUĞUMUZ GİBİ DOĞRU VE SAMİMİ KALARAK BAŞARACAĞIZ , EXTRA BİR EMEK  HARCAMAYA GEREK YOK . . . BU KLANIN HER FERDİ ZATEN BİR PIRLANTA  , IŞILTINIZ YOLUMUZA GÜNEŞ OLACAK . . . YÖNETİM OLARAK BİZLER DAHA İYİSİNİ NASIL YAPARIZ , NASIL BAYRAĞIMIZI İLERİ TAŞIRIZ DÜŞÜNCESİ İÇERİSİNDEYİZ . ADMİN ARKADAŞLARIMIZ SUNUCULARDA DÜZENİ SAĞLAMAK ADINA EMEK ZAMAN VE HATTA PARA HARCAMAKTALAR . . .KEZA KLAN KARDEŞLERİMİZ ADMİN YOKKEN BİR ADMİN EDASINDA KONTROLÜ ELLERİNDE BULUNDURMAKTADIRLAR . . .SUNUCU VE FORUMDAKİ MİSAFİRLERİMİZDE İŞTİRAKLARI İYİ NİYETLERİ İLE YANIMIZDALAR . . . HEPSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ . . .
ZOR GÜNLERİMİZ  , HİLECİLERİMİZ , KÜFÜRBAZLARIMIZ OLDU . . . OLMAYADA DEVAM EDECEK . . . BİZ HEP BERABER DURUŞUMUZU SERGİLEYİP MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRDÜKÇE SANAL ALEMİN YALANI OLARAK KAYBOLUP GİDECEKLER . . . İSİMLERİN YAŞADIĞI DÜNYADA NİKLERİMİZLE KLANIMIZLA BİZ VARLIĞIMIZI SÜRDÜRÜRKEN KLAVYENİN ARKASINDAKİ YALAN KAHRAMANLARI KÜFÜRLERİ HİLELERİ ENTRİKALARI İLE  KAYBOLMAYA MAHKUM OLACAKLAR . . DAHA İYİSİNİ YAPMAK ADINA ATILMIŞ  BİR ADIM. O BİZ HEPİMİZİZ ARKADAŞLAR . . .LÜTFEN SUNUCULARIMIZA FORUMUMUZA KLANIMIZA , '' BİZ'' E SAHİP ÇIKIN ARKADAŞLAR . . .  YENİ EVİNİZE HOŞGELDİNİZ .  .  .
NOT :  BUGÜNE KADAR KAHRIMIZI ÇEKEN EMEKTAR ESKİ SİTEMİZDE EMEĞİ BULUNAN HALEN ARAMIZDA OLAN YADA OLMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZE TEŞEKKÜRLER . . .EMEKLERİNE SAYGI . . .

YÖNETİM

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2012 18:30
Constantine
(@sinyal)
Uzman Çavuş Üye

Hoşbulduk abim hayırlı olsun yeni sitemiz 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2012 21:32
Samurai
(@gangster)
Teğmen Üye

hepimiz için hayırlı uğurlu olur inşallah...HOŞBULDUK ;D

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2012 22:49
Pokie chang
(@lirgradeo)
Çavuş Üye

Hepimize hayırlı olsun

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2012 23:11
FuRk@N
(@furkn)
Onbaşı Üye

sevdim bunu... hayırlı uğurlu olur inşallah ;D ;D ;D

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2012 23:53
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Yeni sitemiz hayırlı uğurlu olsun. İnşallah daha iyiye, daha güzele desteklerinizle hep beraber yürüyeceğiz. Benim zaten bu hususta hiç endişem yok 😀

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 11 Nisan 2012 01:59
baskent(GeCeKondu)
(@retqer)
Onbaşı Üye

hoşbulduk abi herşeyim hayırlısı birlik beraberlik olduktan sonra kimse yıkamaz bizi $basknt(gecekondu)

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Nisan 2012 13:29
Y@S!N
(@ysn)
Astsubay Üye

Değerli Arkadaslar ''Oyun İncelemeleri ve Genel Bilgiler'' Başlıgı Altına Açtınıgınız Konular O Bölüme Uymuyor Bir An Önce Gerekli Yerlere Tasımanızı Ve Varsa Aynı Konu Tekrara Düşmemek İçin Silmenizi Rica Ediyorum.....

Gerekçe Olaraksa ''Oyun İncelemeleri ve Genel Bilgiler'' Başlıgı Altına Girin Ve Ordaki ''Sabit'' Konulara Bakın Call Of Duty nin Tüm Serilerine Hitap Eden Konular Mevcut ve Eger Varsa Herhangibir  Oyunun Senaryo Veya Multiplayer İncelemesi Olması Gerekli Oda Cfg kodları Gibi Vs.. Seyler Degilde Videolu Tanıtım Olur Menü içi Özellikleri olur vb.

Açtınığız Konularada Örnek Olarak '' Cod4 '' Ve Bu Seri İçin Acacagınız Tüm Detaylı Konuları O Çatı Altına Acmanız Gerekmektedir... ''Call of Duty Serileri'' Başlıgı Altındaki Uygun Olanında Görüntülemelisiniz.

Konuları Acmadan Önce Konunun İlgilendirdigi Bölümlerde Bir Arama Tarama Yaparak Benzerlik Varmı Aynısımı Yada Dogru Yeremi Acıyorum Diyerek Danısınız Veya Arastırınız Teşekkürler...

Bizler Oyun İnceleme ve Genel Bilgiler Başlıgını Zaten Call Of Duty Serileri İçin Ayrı Ayrı Yerleri Mevcut Onlarla İlgili İncelemeler Ve Detaylar Yerlerinde Veriliyor Zaten Diyerek Tüm Serileri Kaplayan Yazılar Ve Makaleleri De Hepsine Tektek Kopyalamamızın Yanlış Olucagından Bu Bölüm Altında Call Of Duty Sırları ,Cod daki Enler , Grafiksel Gelisim Gibi Tüm Seriye Hitap Eden Konuları Paylaşmışız ve Sabitlemişiz Cünki Genele Hitap Ediyor Bu Tarz Konularınız Burda Olabilir Ama Belli Bir Seriyi Hitaben Zaten Acılmıs Ayrı Yerimiz Var Oralara Acmanızı Misal Call Of Duty 10 incelemenizi Oyun İncelemeri Bölümüne Degilde Kendi Hasıl Konusu Olan Yere Acmalısız Özet Olarak Budur... Bir De Oyun İncelemeleri Demissiniz Oraya Ne Acıcaz Diyorsanız Biz de Kendisine Has Konusu Olmayan Herhangibir Oyun Serisinin İncelemesi Olabilir Sevdiginiz Oyunların İncelemeleri Olabilir Call Of Duty İcinde Genel Seriyi Kapsayan Bir Konu ise Onuda Orda Paylasabilirsiniz Umarım Anlasılmıstır.

1 Hafta İçinde Düzenleme Olmassa Kendim Düzenleme Ve Gerekliyse Silme İşlemi Veya Birkaç Acılmıs Konuyu Birleştirme Gibi  İşlemlere Başlıycam Bilginize.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Mayıs 2012 17:32
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Sitemizin genel ve anlık ziyaretçi istatistiklerini java tabanlı RevolverMaps web uygulaması ile dünya haritası üzerinde ve 3D olarak takip edebilirsiniz.

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 16 Mayıs 2012 17:26
Marksman
(@marksman)
Teğmen Üye

way be 😀 bune böyle türkiye görünmüyo zaten de 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mayıs 2012 17:33
Constantine
(@sinyal)
Uzman Çavuş Üye

Admin bak çok dikkat çekiyon sen 😀 güzel olmuş bu 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mayıs 2012 18:25
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

way be 😀 bune böyle türkiye görünmüyo zaten de 😀

Konudaki resmi, hedeflerimiz çerçevesinde yerleştirdim 😀 😀 Bir sene sonraki halimiz yani 😀

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 16 Mayıs 2012 20:55
Y@S!N
(@ysn)
Astsubay Üye

Arkadaşlar , Abiler ve Değerli Site Emekcileri...

Kendimizi Ve Serverlarımızı Tanıtmak Amacıyla Hemen Hemen Bütün Forumlarda Yada Denk Geldigimiz Yerlerde Konu Acarak Sitemizi Tanıtalım Veya Bos Oldugumuzda Googda Aratarak Cod 2 Cod 4 Sunucuları İle İlgili Konulara Bakalım Ve Bizde Konu Acarak Kendimizi Tanıtalım.

Reklamımızı Yapalım Konularımız Actıgımız Yerlerde Silincek Olsa Dahi Silinene Kadar da Olsa Ne Kadar İnsana Ulaşa Bilirsek Okadar İyi Olur...

Hatta Bu Reklamımız İçin Güzel Bir Resim Ayarlansa Ve Üzerine Site Ve Serverlarımızın Adı İp'si Vs.. Oldugu Bir Resim Olsa Diger Forumlarda Reklam İcin Acacagımız Konulara Direk Onu Eklesek Düzenli Ve Güzel Dursa Diye Düşünüyorum...

Sizlerde Sitemize Destek İçin Hiç Olmassa Bu Tarz İşler Yaparak Katkı Saglayabilirsiniz Ben Yaptıgım Reklamları Bu Başlık Altın Paylaşıcam Sizlerde Paylasırsanız Sevinirim Ve Dedigim Gibi Hazır Bir Konu Olsa Resim Vs... Üstünde Bütün Herseyin Yazdıgı Sadece Sitelere Onu Ekler Gecerdik Hızlı Ve Cabuk Olurdu 😉

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mayıs 2012 21:26
MeLeKkR@L
(@melekkrl)
Astsubay Üye

Yasin in bu güzel önerisi hakkında bişeyler yapmayı düşünen varmı fikirleriniz nelerdir arkadaşlar ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Mayıs 2012 13:29
Sayfa 1 / 2